logo logo
خانهاخبار جشنوارهشروع نظرسنجی مردمی برندهای محبوب سال 1394
شروع نظرسنجی مردمی برندهای محبوب سال 1394
 شروع نظرسنجی مردمی برندهای محبوب سال 1394

رییس شورای سیاستگذاری جشنواره در پی برگزاری موفق اولین و دومین دوره نظرسنجی برندهای محبوب، از شروع سومین دوره این نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم در سال 1394خبر داد و گفت: در پی اعلان رسمی برنامه های "جشنواره ملی برند محبوب" در آبان ماه، نظرسنجی مردمی در این ارتباط، از 20 آبان ماه سال جاری به مدت 60 روز به اجرا گذاشته خواهد شد.

دکتر محمد ناطق ضمن اشاره به برنامه های گسترده اطلاع رسانی این جشنواره اظهار داشت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد. ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند تا ضمن شرکت در این نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران را فراهم آورده و ضمن تقدیر از تلاش های شرکت های مذکور، زمینه خریدهای بهتر مبتنی بر این برندهای محبوب را برای سایر هموطنان عزیز کشورمان فراهم آورند.

در ادامه رئیس کمیته اجرایی جشنواره به نتایج نظرسنجی سال 1393 اشاره کردند و عنوان کردند: در این نظرسنجی گسترده ملی تعداد 1187306 رأی مردمی در 76 گروه کالا/خدمات از طرف مردم دریافت گردید و بر اساس این آرا، در هر گروه یک برند به عنوان برند محبوب معرفی شدند که گزارش کامل آن در سایت جشنواره به آدرس www.IranTopBrands.org ارائه شده است.

جعفر اسدی همچنین اظهار داشت: برندهای محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که از طریق روش های مختلف در گروههای مختلف کالا/ خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهد شد، انتخاب می شوند و نهایتا طی مراسمی در روز 25 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد معرفی خواهند شد.