logo logo
خانهاخبار جشنوارهسومین دوره نظر سنجی برند محبوب،برای انتخاب برندهای محبوب سال 94 آغاز شد؛مردم برند محبوب خود را انتخاب کنند
سومین دوره نظر سنجی برند محبوب،برای انتخاب برندهای محبوب سال 94 آغاز شد؛مردم برند محبوب خود را انتخاب کنند
 سومین دوره نظر سنجی برند محبوب،برای انتخاب برندهای محبوب سال 94 آغاز شد؛مردم برند محبوب خود را انتخاب کنند

رئیس کمیته اجرایی جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان از شروع سومین نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: این نظرسنجی مردمی به منظور تعیین وضعیت هواداری هر یک از برندها در  88 گروه کالا/خدمات موردنیاز عموم مردم در سال 94 انجام می گردد تا در نهایت پرهوادارترین برندها به عنوان برندهای محبوب بازار ایران انتخاب و به عموم مردم معرفی شوند.

ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند همچون دو دوره گذشته  برای سومین سال متوالی ضمن شرکت در این نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران فراهم آورند.

اسدی افزود: برای سومین بار برندهای محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی، طی مراسمی روز بیست و پنجم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد معرفی خواهند شد.

قابل ذکر است به منظور تقدیر از نقش ارزشمند مردم در هواداری و انتخاب برندهای محبوب، جوایز ارزشمندی نیز برای تعدادی از هواداران برندهای محبوب در نظر گرفته شده است که اطلاعات کامل آن در سایت جشنواره ارائه شده است.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی جشنواره به آدرس www.irantopbrands.org در سومین نظرسنجی شرکت نموده و برندهای محبوب خود را انتخاب کنند.

امید است با حضور و همراهی حداکثری مردم در این جشنواره، زمینه انتخاب و اطلاع رسانی محبوبترین برندها و تقدیر شایسته از تلاش های آنها فراهم آید.